Da li je ovo Rikardov najveći promašaj u karijeri? Partizanov napadač se propisno "obrukao" u Humskoj

Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Neverovatno je da ovo nije konvertovao u gol

Mogao je Rikardo Gomeš da reši pitanje pobednika u Humskoj već pred kraj prvog poluvremena utakmice, ali se umesto toga propisno obrukao i napravio jedan od najvećih promašaja u karijeri.

Ni sam nije mogao da veruje kada je u 44. minutu izbio sam u situaciju jedan na jedan sa golmanom Voždovca, i zaobišao ga bez većih problema, a onda uradio nešto neshvatljivo.

Umesto da samo loptu po zemlji prosledi u gol, ona kao da mu je nekako prešla preko noge i poslao je nebo pod oblake.

Bio je to ogroman promašaj posle kojeg je fudbaler samo pao na zemlju i uhvatio se za glavu. A prethodno je samo minut ranije pogodio i stativu...

Pogledajte te detalje u snimku na početku vesti.