Teška vremena, prijatelju moj: Dortmund treba da pobedi za titulu, navijači u šoku posle 0:2 nakon 25 minuta

Jedan navijač na tribinama "Signal Iduna Parka" samo što nije zaplakao

• Dule

27. maj 2023 | 16:44

Zamislte scnu u srbiji.Drzavnoj miljenici treba pobjeda a Javor vodi 2-0 prvo poluvrijeme..zamislite taj HOROR..telefoni bi zvonili , vojska bi izasla na ulice , sve bi bilo mobilno a sudije bi do kraja svirale 4 penala za albanku kako bi izbjegli dozivotnu robiju..e to je liga miljenice iz tirane sa stanom u srbiji

@Dule

Vidim kako su zvonili na krovu kada smo izgubili titulu. Pre bi ja rekao da ti pričaš iz svog iskustva

• 27. maj 2023 | 19:27

Baxter88

@Dule

Pa Nemci prokleti, umesto da gurnu par miliona evra Majncu kome apsolutno nista ne treba, oni se glupiraju, zato su ovako i prosli...

• 27. maj 2023 | 19:46

Zvezdan

@Dule

Dulence malo Franjino, opusti se, ne ocajavaj, jos je mnogo godina bola i tuge pred tobom, treba to izdrzati. Pitaj Toleta zasto.

• 27. maj 2023 | 21:54

Ness2701

@Dule

Zamisli da hrvatskim partizanima treba pobeda a hajduk kula vodi 2-0, al bi gepekovali sudije....a ne to radi samo KK sledeca sezona...izvinite pobrkao sam sport