Da li je Zvezda u Italiji pronašla pojačanje za narednu sezonu? Nedavno je "rešetao" gol Partizana u Evropi

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Fudbalska sezona ulazi u samu završnicu. Još odavno je bilo jasno da je ekipa Crvene zvezde šampion u Superligi Srbije, dok crveno-beli ovog četvrtka nastupaju i u finalu Kupa, tako da mogu da kompletiraju duplu krunu.

A s obzirom na to da će naredne sezone igrati u grupnoj fazi Lige šampiona, logično, biće potrebna i pojačanja. Prema nezvaničnim saznanjima Telegrafa, na meti Zvezde je trenutno Siril Desers, napadač rođen u Belgiji koji nastupa za nigerijski nacionalni tim.

On je već ranije bio na meti crveno-belih, ali je njegov dolazak u klub sada dosta realniji, a nakon što je Kremoneze za koji je ove godine nastupao na pozajmici, ispao u Seriju B.

Dolazak još uvek nije potvrđen, a nezvanično bi Zvezda na svoja pleća u slučaju dolaska Desersa preuzela platu koja iznosi oko 1.100.000 evra za jednu sezonu.

Podsetimo, Desers je nedavno prošle sezone nastupao za Fejenord protiv Partizana, kada je postigao dva gola za svoj tim protiv crno-belih. Uz to je dopisao i jednu asistenciju.

Ove sezone u Kremonezeu u Seriji A ima šest golova i dve asistencije u Seriji A uz dva žuta kartona.

(Telegraf.rs)

Video: Gde bi biser srpskog fudbala voleo da nastavi karijeru i šta misli o Zvezdi?

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Filip

    25. maj 2023 | 20:51

    Gol partizana su resetsli i napadaci mladosti gat

  • da li nam je potreban

    25. maj 2023 | 20:53

    zadnje 3 godine 56 utakmica 18 golova nešto bolji od šilja

  • BralE

    25. maj 2023 | 21:22

    6 golova i 2 zuta kartona za sezonu. Sjajna statistika, k‘o da je štoper, a ne napadač…

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA