Golčina Samardžića za Udineze! Srbin pogodio u stilu velikih majstora, imao i asistenciju u sjajnoj pobedi

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fenomenalnu utakmicu je odigrao Lazar

Kakvu utakmicu je odigrao Lazar Samardžić! Srpski fudbaler i reprezentativac u dresu Udinezea bio je noćna mora za Kremoneze, pošto je za samo pola sata uspeo da postigne gol i upiše asistenciju u sjajnoj pobedi od 3:0.

Već u drugom minutu je pokazao svoj talenat kada je posle dodavanja Lovrića uspeo da pronađe sebi prostora u kaznenom prostoru i da pogodi sa 18 metara u stilu velikih majstora.

Golman Kremonezea je uspeo samo da se baci, ali ne i da spreči loptu da uđe u mrežu!

A u 27. minutu, Samardžić je bio i asistent! Sjajno je uspeo da uposli Pereza, pa je Udineze na njegovim krilima faktički došao do veoma povoljnog rezultata pred nastavak utakmice.

Do kraja poluvremena, i Isak Sakses je uspešno uspeo da matira golmana Kremoneza, pa je tako Udineze došao do vredna tri boda.

Sa ovim ishodom, tim se popeo na deveto mesto i iskoristio kiks Fjorentine protiv Monce. I Udineze i Viola sada imaju po 42 boda, kao i Torino, na deobi devetog mesta.