TSC pobedio i odložio Zvezdinu proslavu titule: Crveno-belima fali još jedan bod za pehar Superlige Srbije

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Ekipa iz Bačke Topole slavila na Voždovcu posle preokreta

Ekipa TSC-a iz Bačke Topole ostvarila je pobedu u Zaplanjskoj ulici protiv Voždovca, posle čega je odložila Zvezdinu proslavu titule barem za još jedno kolo - 1:3 (1:2).

Zvezdi će u prvom kolu plej-ofa protiv TSC-a biti dovoljan i remi kako bi potvrdili novu titulu šampiona. Ipak, sve je moglo da bude drugačije, da je danas ekipa iz Bačke Topole kiksnula na Voždovcu.

Poveo je Voždovac preko Teodorovića u 13. minutu utakmice, ali je onda usledio preokret TSC-a.

Prvo je Jovanović postigao gol za poravnanje u 22. minutu utakmice na dodvanje Ilića, da bi u 30. minutu bio viđen i najkomičniji detalj sa utakmice.

Golman Voždovca, Katić se pogiravao pred svojom gol-linijom, da bi nakon toga Ratkov prišao i prosledio loptu u mrežu. Pogledajte taj detalj.

Konačan rezultat postavio je Mirčevski duboko u nadoknadi vremena, u šestom minutu kada je iskoristio novi kiks golmana Katića, koji je izleteo u prazno i nije uspeo da se vrati.

Stanje na tabeli je takvo da TSC sada ima 62 boda, a Crvena zvezda 82. Jasno je da će ekipa iz Bačke Topole biti druga pred plej-of, a da su crveno-beli prvi.