Golčina Sergeja iz slobodnog udarca: Srpski majstor sklonio "paučinu" iz ugla, golman paradom ulepšao spektakl

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Sjajan pogodak srpskog reprezentativca protiv Monce

Nastavlja se sjajna serija našeg Sergeja Milinković-Savića! Srpski fudbaler bio je strelac drugog gola za Moncu u 56. minutu utakmice, i to kakvog pogotka...

Dobio je Lacio slobodan udarac sa nekih 20 metara od gola. Srpski maestro se odlučio da preuzme svu odgovornost i da direktno šutira ka golu, i može se reći da je to bilo plodonosno za goste.

Pogodio je bliži ugao gola, a golman se bacio kao mačka i paradom samo ulepšao pogodak. Nije bilo teoretske šanse da dohvati tu loptu.

Laciju je prethodno prednost doneo Pedro golom iz 13. minuta na asistenciju Zakanjija.

Susret je na kraju i završen pobedom Lacija od 0:2, čime se ovaj klub probio na drugo mesto na tabeli Serije A.

Pogledajte sjajan pogodak našeg Serđentea u snimku koji se nalazi u vesti.