Ovakav Inter može samo da sanja "Skudeto": Specija prejaka za plavo-crne, Lautaro promašio penal

Inter je ovim porazom zapečatio svoju sudbinu

• 0
Specija - Inter Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Intera poraženi su na gostovanju od ekipe Specije rezultatom 2:1, u okviru 26. kola Serije A.

Izabranici Simonea Iznagija su tako ostali na drugoj poziciji sa 50 osvojenih bodova, dok je Specija dodatno "pobegla" od opasne zone i sada ima 24 osvojena boda na 17. poziciji.

Bolje su gosti ušli u meč, i već u 13. minutu su mogli da dođu do prednosti, ali je Lautaro Martinez bio neprecizan sa bele tačke. Specija je to kaznila u 55. minutu, kada je pogodio Danijel Maldini.

Ipak, nije se predavao Inter, što se isplatilo tek u 83. minutu, kada je Romelu Lukaku realizovao jedanaesterac. Ipak, nada plavo-crnih ugašena je samo četiri minuta kasnije, kada je Embala Enzola pogodio sa bele tačke i tako doneo važnu pobedu Speciji.

Inter sada zaostaje 15 bodova za prvoplasiranim Napolijem, koji uz to ima i utakmicu manje.