Bivši igrač Partizana sa 5 metara promašio prazan gol protiv Zvezde: Pogledajte zicer TSC-a za 1:1

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Neverovatna šansa za Milosavljevića

Igrao se 25. minutu utakmice između TSC-a i Crvene zvezde, kada je domaći tim imao šansu za gol kakva se mogla poželeti!

Zvezda je nekoliko minuta pre toga povela golom Aleksandra Pešića, ali to TSC nije izbacilo iz takta. Naprotiv, posle tog primljenog gola su zaigrali mnogo bolje i prva šansa za 1:1 bila je ta koju je propustio Ivan Milosavljević.

Bivši fudbaler Partizana je bio sam ispred praznog gola Zvezde, nakon što ga je Ifet Đakovac sjajno našao na petercu. Svi su videli loptu u mreži, komentator je čak i rekao da je rezultat 1:1, da bi Milosavljević šutirao pored gola.

Milosavljević je, inače prošao kompletnu školu Partizana, igrao je za Teleoptik odakle je otišao u Voždovca, potom se u transferu od 150.000 preselio u Bačku Topolu.