
Delije pokazale, pa zapalile trofeje iz Rima i poslale zagonetnu poruku: "Izabrali ste pogrešno društvo"
Fudbelri Crvene zvezde savladali su ekipu Čukaričkog sa 3:0, u derbi meču 22. kola Superlige Srbije.
Ipak, meč su obeležile Delije, koje su se "pohvalile" nedavno oduzetim zastavama navijača Rome. Naime, pristalice crveno-belih su početkom drugog poluvremena istakle sve "trofeje" nedavno osvojene u Italiji.
Među njima se našla i jedna od glavnih navijačke grupe "Fedayn Roma", kao i još sedam istaknutih zastava, uz jedan barjak "romanista".
Sve to je propraćeno parolom "Izabrali ste pogrešno društvo", nakon čega su, kako to obično i biva u navijačkom svetu, zapalili sve oduzete trofeje.
Pretpostavlja se da je ova zagonetna poruka posvećena navijačima zagrebačkog Dinama, "Bed Blu Bojsima" koji su u prijateljskim odnosima sa navijačima Rome.
Podsetimo, Delije su se našle u centru pažnje srpske, ali i italijanske javnosti, kada su nakon meča Rome i Emolija u Rimu, uz podršku navijača Napolija napali popularne "Romaniste" i oduzeli im zastave, čime su im naneli veliku sramotu u svetu ultrasa.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
1389
Jedne jedine i najbolje srpske Delije
Podelite komentar
YYY
Šta je nejasno? Navijači Rome pobratimi sa navijačima Dinama iz Zagreba i Panatenaikosa. Izabrali pogrešno društvo!
Podelite komentar
Mišo
Mene interesuje Zvezda , kakva bre Roma i njihove zastave. Došlo vreme da se više priča i piše o navijačima , njihovim vođama, ratovima između navijačkih grupa nego o samim igračima . E lepa stara vremena kad si mogao mirno odvesti malo dete i gledati utakmicu. Ovo sad.....?
Podelite komentar