"Dao sam sve od sebe, čekao sam svojih pet minuta": Šehović sija posle pobede u LK protiv Šerifa

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Crno-beli su načinili prvi korak, ali je ostao još jedan do plasmana u osminu finala Lige konferencija

Fudbaleri Partizana su došli do veoma važne pobede u prvom meču šesnaestine finala Lige konferencija protiv Šerifa sa 1:0, čime su stigli i na korak plasmana u narednu fazu i to golom Rikarda Gomeša u prvom poluvremenu.

Poprilično su izjednačene bile obe ekipe u Kišinjevu gde je igrana utakmica, a gde je Šerif u nekoliko navrata mogao i da uzvrati, ali je na golu Partizana sjajan bio Aleksandar Popović.

Solidnu utakmicu je imao i Zlatan Šehović koji je morao da nadomesti izostanak Slobodana Uroševića zbog suspenzije, koji je rekao da je dao sve od sebe da sve ispadne kako treba.

- Dao sam sve od sebe, čekao sam ovo dugo, da dođe mojih pet minuta. Mislim da sam opravdao to na terenu. Ovo je samo prvo poluvreme, čeka nas velika borba u revanšu, verujemo u prolaz. Nije bilo lako, rano smo ostali sa deset igrača, ali smo pokazali karakter, odužili se svima u klubu i navijačima za sve što je bilo - istakao je Šehović posle utakmice.

Podsetimo, Partizan je zaradio i novac za sebe, ali i bodove za nacionalni koeficijent.