Inzagi nadmudrio Stankovića: Pakao Meace "progutao" Dekijevu Sampdoriju

≫
  • 4

Deki nije mogao da izbegne poraz protiv svog Intera

Fudbaleri Intera slavili su protiv Sampdorije sa 3:0 u okviru 12. kola Serije A.

Sam početak meča imao je fantastičnu uvertiru počto su navijači tima iz Milana transparentima i skandiranjem pozdravili doskorašnjeg trenera Crvene zvezde, Dejana Stankovića.

Ipak, ovakav doček nije pomogao Dekijevim izabranicima da odigraju još jedan dobar meč i pruže dostojan otpor favorizovanom rivalu. Tako je De Vrij već u 21. minutu postigao vodeći gol, da bi pred sam kraj poluvremena rezultat duplirao Barela.

Tako, tim iz Đenove, koji je u prošlom kolu slavio protiv Kremonezea, nije uspeo da uhvati priključak i vrati se u meč. Umesto toga, Korea postiže novi gol za svoj tim i postavljja konačnih 3:0. Koliko je Sampdorija bila inferiorna u Milanu, pokazuje i to što je jedini udarac u okvir gola upućen u 82. minutu kada je opasan šut Iganasija Puseta refleksno zaustavio Andre Onana.

Na ovom meču igrao je i srpski internacionalac Filip Đuričić, a njega je Rinkon zamenio u 78. minutu.