Neverovatna "golčina" Vlahovića šokirala Murinja: Bomba srpskog napadača već u 2. minutu protiv Rome!

• 8

Majstor!

Dušan Vlahović postiže golove i ne namerava da stane. Nakon dva pogotka na premijeri nove sezone protiv Sasuola, srpski napadač je postigao gol i u velikom derbiju protiv Rome.

Igrao se 2. minut meča kada je Vlahović iskoristio priliku i doveo svoju ekipu u prednost. Šutirao je slobodnjak sa oko 25 metara i poslao je pravu "bombu" za veliku radost svih domaćih navijača na stadionu

Dragan Stojković Piksi sigurno sa osmehom gleda ovakve partije Vlahovića.

Ipak, Juventus nije uspeo da osvoji sva tri boda, pošto je Roma uspela da izjednači u 69. minutu preko Ejbrahama, koji se najbolje snašao posle kornera i gužve u kaznenom prostoru.

Roma j e posle ove podele bodova na deobi prvog mesta sa Laciom i Torinom sa sedam bodova, dok je Juventus na šestom mestu sa pet.