Napadač Brentforda naljutio Mitrovića? Kopirao ga posle gola i naterao Srbina da "leti" dok slavi

• 1

Ajvan Toni slavio na identičan način kao srpski reprezentativac

Aleksandar Mitrović je postigao novi gol u Premijer ligi i ponovo je bio heroj Fulama, koji je došao i do prve pobede ove sezone.

Mitrović je imao veliki broj šansi, nije ih iskoristio, ali kada je bilo najviše, vinuo se u vazduh i posle fenomenalnog skoka i udarca glavom postigao fenomenalan gol.

Fulam je bio na ivici da izgubi bodove, iako je vodio sa 2:0.

Najpre je Norgard u 44. minutu smanjio prednost, da bi Toni u 71. minutu dao gol za 2:2.

Tada je napadač Brentforda imao i neočekivanu reakciju, pošto je gol proslavio na identičan način kako to radi Mitrović, kada vrti šaku oko glave.

Da li je to za Mitrovića delovalo kao provokacija i dodatni motiv, pa je usledio fenomenalan gol Mitrovića za pobedu.

A onda smo videli i drugačije slavlje Mitrovića nego što je to karakteristično za njega.

Raširio je ruke i počeo da gestikulira kao da leti.