Kragujevački Đavoli se ponovo pitaju: Radnički upisao prvu pobedu u sezoni, Ubiparip srušio Lučance
Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca stigli su do svoje prve pobede u Superligi Srbije, pošto su na domaćem terenu pred oko 2.000 navijača slavili protiv Mladosti iz Lučana minimalnim rezultatom - 1:0 (0:0).
Susret u kojem su Kragujevčani dominirali od samog početka vrlo lako je mogao da se završi bez pogodaka, ali su domaći igrači na kraju ipak nagrađeni za dobru igru kako danas, tako i u prvom kolu gde su na gostovanju Kolubari u Lazarevcu stigli do jednog boda.
Danas je za tri boda dovoljan bio pogodak Voje Ubiparipa u 82. minutu utakmice. Posle gužve u kaznenom prostoru, Tomić je uspeo da ga pronađe u srcu kaznenog prostora, gde je ovaj trzajem glavom uspeo da skrene loptu u nebranjeni deo mreže.
Uz nova tri boda, Radnički će treće kolo dočekati u gornjem delu tabele. Trenutno Kragujevčani dele treće mesto na tabeli sa Partizanom, TSC-om i Spartakom koji imaju po pobedu i remi, dok je Mladost na deobi 10. pozicije sa timovima Radničkog iz Niša, Javora i Kolubare.
U sledećem kolu, Kragujevčani će gostovati u Surdulici trenutno poslednjeplasiranom Radniku, dok će Mladost na svom terenu u Lučanima dočekati Crvenu zvezdu.
Video: Bomba iz slobodnog udarca na Karađorđu: Vošin Senegalac ubio pauka, ovo može biti gol sezone
(Telegraf.rs)
Video: Vanja Marinković posle Albe: "Izašli smo iz bunara, ide Bajern, dobra ekipa, trener im prvak sveta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zunjac
IDEMOOOO SUMADINCI !!!!
Podelite komentar