Stojković nakon remija u Sloveniji: "Prvo poluvreme za fudbalske udžbenike, rezultat 2:2 je negde i realan"

Selektor je još jednom istakao da je veoma zadovoljan prvim delom igre

• Gigi

15. jun 2022 | 09:38

Drugo poluvreme je takodje za udzbenike. Realno.

• Baxter88

13. jun 2022 | 08:44

Samo nastavi i dalje da tumbas i kombinujes celu ekipu svaki mec, umesto da se u pola noci zna prvih 11 i cao

• Ja bre

13. jun 2022 | 08:03

Samo napred Piksi.I veliki gube.Ovo je ipak Srbija drugacija od prethodnih i vidi se promena u igri.Samo napred 👌👌👌

• Drekavac

13. jun 2022 | 07:43

Oba suta bi dijete odbranilo ostalim svaka cast na borbi.

• Boem

13. jun 2022 | 06:26

Nikakav izgovor,sramota i stara boljka naših fudbalera... Za udžbenike bi bilo da je cela utakmica bila u istom ritmom,kad smo imali 2 :0

• Novak

13. jun 2022 | 05:07

Pa Piksi hvala, na saznanju, da utakmica ima 1i 2 poluvreme. Ne znam šta sam ja gledao 60god

• misa

12. jun 2022 | 23:34

Počeo je da radi menadžment jovica posto poto da se forsira i još po neki igrači koji kao da nisu na ovako bitnoj utakmici pa mi nemozemo ni Sloveniju da pobedimo a pričamo o nekim uspesima

12. jun 2022 | 23:19

Utakmica se igra dva poluvremena , kakav je to alibi , STAMOTA -Srbija nema kvalitetnog golmana , odbrana mnogo spora