![Bili Šarp, FK Šefild Junajted, FK Notingem Forest Bili Šarp, FK Šefild Junajted, FK Notingem Forest](https://xdn.tf.rs/2022/05/18/bili-sarp-670x447.jpg)
Navijač glavom patosirao legendarnog fudbalera Šefilda, oglasio se i igrač: "Ono kad idiot pokvari divno veče"
Ekipa Notingem Foresta došla je na korak od istorijskog povratka u elitni rang fudbala u Engleskoj, pošto su u polufinalu plej-ofa uspela da savlada Šefild Junajted posle boljeg izvođenja penala (3:2), te su došli do meča na Vembliju sa Hadersfildom. No, nešto drugo je obeležilo polufinalni meč.
Tokom slavlja Notingema, jedan od navijača "Šumara" je uleteo na teren, a umesto da slavi sa svojim timom i ostatkom navijača, on se ustremio ka klupi Šefilda i glavom je udario čuvenog fudbalera "Oštrica", Bilija Šarpa.
Šarp je mirno stajao kraj terena, posmatrao slavlje, kada je navijač dotrčao i jednostavno ga udario.
Billy Sharp getting attacked by a Nottingham Forest fan… pic.twitter.com/H6SwxpcPjz
— Theo (@Thogden) May 17, 2022
Povodom incidenta se oglasio i sam Bili Šarp putem svog Instagram profila, gde je čestitao ekipi Notingema, ali je u početnoj rečenici uspeo da se dotakne i ovog navijača.
- Ono kad jedan bezumni idiot pokvari ovako prelepo veče - glasila je poruka Bilija Šarpa na samom početku izlaganja.
Video: Ćerke trenera koje grme na Instagramu: Jednu su muvali igrači dok je još bila maloletna!
(Telegraf.rs)
Video: Gde su to otišli Kenan i Bolomboj posle finala Kupa?
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zvele73
Na engleskim stadionima nema nasilja.Margaret Tačer rešila huliganizam.
Podelite komentar