Zmajevi "oduvali" Napredak: Kruševljani nezainteresovani, domaći na evropskoj poziciji

≫
  • 0

Ekipa Aleksnadra Linte lagano do bodova i do četvrte pozicije u Superligi

Fudbaleri Voždovca lakše nego što se očekivalo savladadali su Napredak rezultatom 3:0 u meču plej-ofa Superlige i tako se pozicionirali na četvrto mesto mini-tabele, ono koje naredne sezone vodi u evropske kvalifikacije.

Voždovčani danas nisu imali rivala dostojnog da im parira, pa je posao bio lak, i više od toga, za izabranike Aleksandra Linte, koje su do pobede vodili strelci Milović, Ćirković i Pantović.

Sva tri gola "pala" su u razmaku od 21. do 28. minuta posle čega se ništa vredno pomena nije dešavalo na terenu.

I taj brzopotezni "rafal" domaćih možda i najbolje svedoči o neozbiljnosti gostiju danas na Krovu tržnog centra i ambicijama sa kojima su došli u prestonicu. jednostavno, nisu bili "prisutni" na utakmici.

Ekipa Zorana Milinkovića je pretrpela peti poraz u poslednjih šest utakmica, treći vezani otkad je krenulo razigravanje u plej-ofu Superlige.

Dan ranije, važnu pobedu, još jednu laku u borbi za svoje ciljeve (opstanak), izborio je Novi Pazar takođe sa tri gola u prvom poluvremenu.