"Orlovi" blistaju pred Katar: Lukić dva puta pogodio za Torino, Vanja primio gol s penala u nadoknadi

• 0

Lako je Torinu kada Srbi igraju...

Srpski fudbaleri širom Evrope su u poslednje vreme veoma raspucani, što je pokazao i Saša Lukić koji je sa dva gola protiv Specije doneo pobedu svom Torinu (2:1). Na drugoj strani terena je dobar bio i Vanja Milinković-Savić kome je Rej Manaj postigao gol tek u 96. minutu iz penala.

Vezista iz Srbije je tako došao do svog drugog i trećeg gola u ovoj sezoni, dok je na iste čekao još od polovine septembra kada je bio strelac u pobedi protiv Salernitane.

Lukić je do svog prvog gola na meču došao već na samom startu meča, igrao se četvrti minut kada je Srbin stavio loptu na belu tačku i veoma sigurno i jako je poslao loptu u mrežu.

Do novog gola na meču protiv Specije, Lukić i Torino su čekali sve do 69. minuta, kada je Srbin iskoristio gužvu posle kornera, lopta mu je "sela" na nogu i strahovitim udarcem je uspeo da "probije" golmana Provedela.

Specija je uspela tek u 96. minutu da dođe do gola i to s penala, ali nije bilo više vremena.