
Partizanu stiže novac na koji nisu ni računali: Na svaku njegovu 5. utakmicu imamo po 400.000
Pored toga što su kraj 2021. godine dočekali u prazničnoj atmosferi što se tiče rezultata, čelnike Partizana može da raduje i finansijska injekcija koja je iz dana u dan sve bolja!
I to sve zahvaljujući Strahinji Pavloviću i bonusima koje je Partizan dogovorio sa Monakom kada je svog defanzivca prodao u francuski klub na leto 2020. godine.
- Počeli su da ležu bonusi. Na svaku petu utakmicu Strahinje Pavlovića za Monako imamo po 400.000 evra, i tako ide do dva miliona. Posle stižu i bonusi od Lige šampiona (ako Monako uđe). Sada nam stiže i novac na koji nismo računali - rekao je generalni direktor Partizana Miloš Vazura na tradicionalnom novogodišnjem koktelu kluba iz Humske.
Pavlović je u prvoj sezoni u Monaku odigrao samo jedan meč, a zatim je prolseđen na pozajmicu u Serkl Briž. Međutim, po povratku u Kneževinu upisao je sedam nastupa u šampionatu Francuske - kao i tri utakmice u Ligi Evrope.
Video: Vazura: Favoriti smo za titulu! Blizu smo realizacije nekih dolazaka!
(Telegraf.rs)
Video: Odličan gol glavom Glišića za izjednačenje IMT-a protiv Radničkog iz Niša
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zis
Što ne dadoste onom mučnom Radakoviću da se čovek leči a ne da mučenik žicka da bi preživeo .
Podelite komentar
Oki
Zato on i iglica voze auto od 2 miliona.
Podelite komentar
Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽
Средите ону ораицу од пашњака, смеју вам се Естонци, Кипрани
Podelite komentar