
Tata, doviđenja: Geloru Kangi preminuo otac!
Vezista Crvene zvezde Gelor Kanga objavio je potresnu fotografiju na svom Instagram profilu, kojom se oprostio od preminulog oca Vilijama Kange Masumune!
Telegrafu je u međuvremenu potvrđeno da je Kangin otac preminuo pred meč Vojvodine - i Crvene zvezde, a afrički mediji javljaju da je Kanga tu vest podelio sa svojim saigračima pred kvalifikacioni meč protiv Libije koji je Gabon dobio sa 1:0.
Takođe, tamošnji mediji dodaju i to da je Kangin otac preminuo u Beogradu. Podsetimo, srpski mediji su pisali da je Kangin otac zbog onog sukoba na relaciji Gabon - Kongo krajem maja došao u Srbiju na sigurno.

- Doviđenja tata, Vilijam Kanga Masumuna - pisalo je na majici koju je Kanga nosio ispod dresa, a sa kojom se potom fotografisao u svlačionici.
Gabon je ovaj meč dobio zahvaljujući golu Pjera Obamejanga iz penala, ali neće ići na Mundijal s obzirom na to da je i Egipat slavio i da ima četiri boda više pred poslednje kolo.
Video: Kanga grlio Sumu kao brata rođenog: Pogledajte kako je sprečena tuča igrača na derbiju
(Telegraf.rs
Video: Kevin Panter odgovorio Žocu posle rušenja Partizana: "Poštovanje se pokazuje ovako, ne da glumiš..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Цеца 82
Саучешће нека почива у Миру
Podelite komentar
Saša
Saučešće našem kangi...
Podelite komentar
avram
SAUČEŠĆE OD PORODICE AVRAMOVIC STARIH I VEČITIH ZVEZDASA
Podelite komentar