Zvezda omladinci savladali Sent Patrik u Ligi šampiona, Lazetić dao dva gola za poluvreme

• 0

Nastavljaju Zvezdina "deca" da ređaju uspehe u Evropi

Crvena zvezda može da računa na svoju budućnost, pošto su njihovi omladinci uspeli da savladaju irski Sent Patrik sa 2:1 u prvoj utakmici Plej-of runde Lige šampione. Dvostruki strelac je bio Marko Lazetić, koji se priključio mladom timu samo zbog ove utakmice.

Navikli su u Srbiji da gledaju omladinski fudbal u Evropi, kako reprezentaciju, tako i Brodarac, a evo i Crvena zvezda.

Naime, podmladak srpskog šampiona je uspeo da odnese pobedu na veoma neugodnom gostovanju u Irskoj protiv Sent Patrika.

Heroj pobede je igrač koji je već dobio prekomandu u prvu postavu kluba s Marakane, a nedavno je dobio priliku i za debi u "Večitom derbiju" - Marko Lazetić.

Pogodio je mrežu u trećem minutu na asistenciju Lekovića, da bi potom povisio na 2:0 u 45. minutu. Zvezda je utakmicu završila sa 10 igrača, pošto je Malentijević zaradio crveni karton u 86. minutu, a šest minuta nakon toga je i Mekkormak postigao gol i postavio konačan rezultat od 2:1.

Revanš meč je na programu 20. oktobra u Beogradu.