Slab start Jokanovića: Šefild oštećen za penal, ali Birmingem je mogao da postigne još tri gola

 
  • 0

Fudbaleri Šefild Junajteda, predvođeni Slavišom Jokanovićem sa klupe, poraženi su na startu Čempionšipa od Birmingema na svom terenu - 1:0.

Ne čini se da srpski strateg ima previše opcija, kao da je potrebno još neko pojačanje kako bi tim iz Šefilda izgledao pristojno.

Jedini pogodak na utakmici dogodio se u 19. minutu kada je Bela centrirao i jednim "balonom" na drugoj strani pronašao Kolina koji nije oklevao, hrabro ušao u duel, te glavom pogodio levi, suprotni ugao.

Ispostaviće se da je to jedini gol na meču, iako je Birmingem mogao da postigne minimum još tri da su bili obazriviji i precizniji u završnici.

Sa druge strane, sudija Robinson nije dosudio očigledno igranje rukom u kaznenom prostoru gostujućeg tima.

Slab start Jokanovićevih momaka. Videćemo u narednih mesec dana da li će ovo biti borba za Premijer ligu ili za goli život u Čempionšipu.

Video: Tufegdžić iskoristio trenutak nepažnje: Milošević mu servirao pogodak na tacni

(Telegraf.rs)

Video: Pogledajte drugi gol CSKA u 90 minutu meča

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA