Peta Andrije Živkovića srušila Olimpijakos, PAOK osvojio Kup Grčke u 90. minutu

• 2

Reprezentativac Srbije na idealan način krunisao sjajnu sezonu

Andrija Živković je heroj PAOK-a! Iako nije postigao gol, srpski vezista je asistencijom u 90. minutu i te kako doprineo da tim iz Soluna osvoji Kup Grčke (2:1)!

Živković je pri rezultatu 1:1 petom spojio Krmenčika sa golmanom Olimpijakosa, a napadaču PAOK-a nije bilo teško da ubaci loiptu u mrežu - mada je nekoliko trenutaka ranije promašio zicer.

Vodio je PAOK na poluvremenu golom Veirinje iz penala u 35. minutu, bio je bolji rival, ali je Mvila u 50. izjednačio rezultat.

Bio je ovo osmi pehar Kupa Grčke za PAOK koji je sezonu završio na drugom mestu i sledeće sezone će igrati Ligu Konferencija.