Bane ušao sa klupe, pa izašao posle 12 minuta: Peh za Srbina protiv bivšeg kluba

≫
  • 0

Ivanović je u 24. minutu zamenio povređenog saigrača, pa se i sam brzo povredio

Povratak Branislava Ivanovića na svoj "Stamford Bridž" gde je proveo devet nezaboravnih godina, nije prošao baš najbolje po bivšeg kapitena srpske reprezentacije. Naš fudbaler je ušao sa klupe u prvom poluvremenu, ali je već posle 12 minuta morao nazad - zbog povrede.

Baneta je Sem Olerdajs uveo u 24. minutu umesto povređenog Dejra O'Šeja, a igrom slučaja baš sa Ivanovićem u igri gosti su primili gol. Strelac je bio Pulišić u 27. minutu.

Nedugo potom, u 36. minutu, Ivanović je gestikulirao ka klupi i zatražio izmenu pa je Olerajs morao još jednom prinudno da menja. Umesto Srbina uveo je Kaluma Robinsona.

Opet, sticajem okolnosti, VBA je bez Ivanovića na terenu došao do velikog preokreta kojem je najviše kumovalo isključenje Silve u 29. minutu.

Oba gola gosti su postgili u naoknadi prvog dela meča, oba preko sjajnog Mateusa Pereire, za vođstvo VBA na poluvremenu - 2:1.