![Erling Haland Erling Haland](https://xdn.tf.rs/2020/02/01/tan2020-2-11729412673-670x447.jpg)
Neverovatan lov na Halanda: Trenutno 10 klubova juri Norvežanina!
Erling Haland je u ovom momentu najtraženiji fudbaler Evrope, a verovatno i sveta. Osetili su bogati klubovi Starog kontinenta da je Borusija iz Dortmunda ranjiva i da bi vrlo lako mogla da proda najboljeg igrača, pa je u red stalo njih čak deset za potpis Norvežanina.
Tim iz Dortmunda, ukoliko ne izbori učešće u Ligi šampiona naredne godine, skoro sigurno će prodati Halanda, a prvi preko ograde gledaju Čelsi i Mančester junajted koji bi voleli da ga vide u svojim redovima, pišu nemački mediji.
Mino Rajola, agent Norvežanina, istakao je da samo četiri od deset zainteresovanih klubova može da priušti Halanda i da je to za sada jedina informacija koju može da podeli sa medijima.
Ipak, nemački mediji otkrivaju da su zainteresovane strane, osim Junajteda i Čelsija, još i Mančester siti, Pariz Sen Žermen, Juventus, Real Madrid i Bajern Minhen, kao i Inter i Barselona, ali da ni Liverpul ne krije svoje planove da ga dovede na Enfild.
Borusija polako gubi korak za vodećom četvorkom u Bundesligi, pitanje je da li će uspeti da izbori učešće u eliti naredne godine, a Halandu ugovor traje do 2024. godine, uključujući klauzulu od 100 miliona evra, što zaista za neke neće biti problem da iskeširaju na licu mesta.
Video: Fudbaleri Zvezde odradili trening pred Milan
(Telegraf.rs)
Video: FMP u drami slomio Spartak!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
NSCZ
Masinerija od igraca. Novi Ibrahimovic
Podelite komentar
Car
A on želi samo u zvezdu...veliki je navijač zvezdane
Podelite komentar
Admir
Real kad je mogo da ga uzme oni su jovica izabrali suntravog!!!!
Podelite komentar