Juve stiže Milan, Ronaldo stigao Ibru: Serija A se pretvara u obračun ove dvojice majstora

≫
  • 1

Osmi i deveti gol Ronalda ove sezone

Juventus je, očekivano, pobedom rešio meč protiv Kaljarija u Torinu, bilo je 2:0, a oba gola, oba u prvom poluvremenu, postigao je neprevaziđeni Kristijano Ronaldo.

Prvi put je zatresao mrežu gostiju u 38. minutu, drugi u 42, i rešio pitanje pobednika već tada, jer gosti nisu imali odgovor na osetniji deficit, pa je Pirlov tim lagano priveo meč kraju.

Ronaldo se sa ova dva gola na listi strelaca sada poravnao sa Ibrahimovićem, obojica su na "koti" od osam pogodaka, a Juve se probio na drugo meto, i prati lidera Milan koji mu "beži" bod.

Polako, ali sigurno, ova sezona se pretvara u dvoboj dva tima i dvoboj dva supestara.

Prvi gol Portugalca bio je rezultat njegove veštine, brzine i preciznosti - sačekao je pravi trenutak i poslao neodbranjivu strelu u mrežu ostrvljana.

Nedugo kasnije Ronaldo je bio na pravom emstu u pravo vreme posle kornera, prikrao se na "drugoj stativi" odakle je u trku pokupio loptu i smestio je tamo gde je želeo.