Gent se razgoropadio pred Zvezdu, dao 4 komada za poluvreme!

≫
  • 8

Ozbiljan šuterski trening pred dolazak u Beograd

Posle dva odigrana kola u Ligi Evrope, Gent je ubedljivo poslednji u Zvezdinoj grupi, ali uoči gostovanja u Beogradu stižu zabrinjavajuće vesti.

Ekipa trenera Vima De Dekera slavila je na gostovanju u Beverenu sa 4:1, zahvaljujući het-triku Ukrajinca Romana Jaremčuka.

Ovom trijumfu, inače prvom posle četiri vezana poraza u svim takmičenjima, posebnu težinu daje podatak da su igrači Genta sva četiri gola dali u prvih 45 minuta.

Raspucani napadač gostiju tri puta je pogodio mrežu nemoćnog golmana Beverena, a pored njega u strelce se upisao i Nemac Niklas Dorš, nekadašnji đak Bajernove omladinske škole.

Zanimljivo, Gentu je poništen i vrlo lep gol u 18. minutu Jaremčuka zbog igranja rukom u začetku akcije iako je kombinacija bila prelepa i asistencija i gol su usledili posle igranja petom.

Utakmica između Crvene zvezde i Genta u okviru trećeg kola Lige Evrope igra se u četvrtak od 21 sat na stadionu "Rajko Mitić".