Lester zakucan "čekićem" na domaćem terenu, Ivanović sa klupe gledao poraz VBA

≫
  • 1

Vest Hem bolji od Lisica , dok je Sautemptom savladao VBA

Fudbaleri Lestera doživeli su težak poraz na domaćem terenu od Vest Hema (3:0), u okviru 4. kola Premijer lige!

Lester, koji je do ovog meča imao skor od tri pobede i gol razliku 12:4, praktično je izgubio meč već posle prvih 45 minuta kada su dobili golove od Marka Antonija u 14. i Pabla Fornalsa u 34. minutu.

Zanimljivo, oba puta asistent je bio Aron Kresvel, dok je u 83. minutu, posle kontranapada, posao završio Boven - na asistenciju strelca drugog gola Fornalsa.

Lisice su svoju najbolju priliku da se vrate u meč imali na početku drugog poluvremena, ali je Džoni Evans "za dlaku" tukao pored stative, zatim je Vardi u 90. imao zicer, onda u 93. i asistirao Barnsu čiji gol je poništen zbog ofsajda, dok je i Vest Hem preko Rajsa u 72. pogodio prečku.

Sautempton je u istom terminu od 13 časova savladao VBA kod kuće rezultatom 2:0 (1:0)! Đenepo je mrežu gostujućeg tima najpre pogodio u 45. minutu, da bi Romeu u 69. postavio konačan rezultat.

Srpski internacionalac Branislav Ivanović celi meč presedeo je na klupi Vest Broma koji posle četiri kola ima samo jedan bod.