![slavlje cg fudbalera slavlje cg fudbalera](https://xdn.tf.rs/2020/09/05/cg-slavlje-670x447.jpg)
Jovetić pokorio Kipar, Crnogorci držali čas fudbala na startu Lige Nacija
Reprezentacija Crne Gore uspešno je startovala u novom ciklusu Lige Nacija, pobeila je Kipar na gostovanju rezultatom 2:0, uz dva gola najboljeg igrača i kapitena Stevana Jovetića.
Napadač Monaka je oba gola postigao u drugom poluvremenu, u 60. i 73. minutu, time materijalizovao mnogo bolju igru gostiju tokom čitavog meča u Nokoziji.
Imali su Crnogorci i u prvom delu meča prilike da povedu, oštećeni su i za penal, no sve je "leglo" na svoje mesto u nastavku.
U akciji kod prvog gola veliki posao je odradio Raspopović čiji je prodor i povratni pas za Jovetića bio pravovremen i tačan, a iskusnom napadaču potom ostao lakši deo posla.
Jovetić je drugom golom "ubio" utakmicu, zapravo je to bio i autogol u režiji defanzivca Kiprana Kara, koji je loptu posle udarca "desetke" Sokolova očešao glavom, ona dobila na visini i ubrzanju, i završila iza leđa golmana domaćeg tima.
Nisu Kiprani posle toga imali ni snage, ni kvaliteta da uzvrate, pa Crnogorci pišu dobar start i vrednu pobedu u C Ligi Nacija, u grupu u kojoj su još Azerbejdžan i Luksemburg.
U tom duelu, koji je odigran u Azerbejdžanu, gosti su iskoritili igrača više i slavili 2:1.
(Telegraf.rs)
Video: Razgovor Nemanje Nedovića i Alena Omića u tunelu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
fudbalski ne strucnjak
cim su se oslobodili tumbakovica poceli su da igraju bolje
Podelite komentar
Dule
Bravo za Dzekin gol Italijanima.
Podelite komentar