Fudbaler Kaljarija dao gol karijere iz slobodnjaka, pa ostao u šoku zbog odluke sudije da ga poništi

≫
  • 2

Žoao Pedro je pogodio mrežu Rimljana sa 30 metara, možda i više

Fudbaler Kaljarija Žoao Pedro postigao je verovatno gol karijere u 35. kolu Serije A protiv Lacija, ali je sudija njegov šut iz slobodnog udarca vrlo brzo poništio!

Nikome nije bilo jasno zašto je sudija digao ruku, nakon što je Pedrov projektil završio u mreži domaćina, ali je vrlo brzo stiglo objašnjenje - zbog indirekta!

Naime, Žoao Pedro, kao i svi ostali igrači Kaljarija, očigledno su zaboravili šta je sudija svirao, a poznato je da gol dat direktno iz indirekta ne važi.

Ako je za neku utehu gostima, Simeone je u 45. minutu pogodio mrežu Lacija za vođstvo od 1:0 na poluvremenu - mada je Kaljari na kraju izgubio. Ipak, velika je šteta što ovaj gol Pedra nije bio regularan.