Zlatanu se igrao fudbal, sam je pobedio Sasuolo u gostima

≫
  • 0

Doduše, imao je pomoć dvostrukog asistenta Hakana Čalhanoglua

Zlatan Ibrahimović Foto: AP/Tanjug

Ako ovako bude igrao do kraja sezone, ne bi bilo nikakvo iznenađenje da čelnici Milana ponude nastavak saradnje Zlatanu Ibrahimoviću koji je na gostovanju Sasuolu doneo tri boda Rosonerima - 2:1 (2:1)!

Iskusni švedski napadač postigao je oba gola za Milan koji se probio na 5. mesto Serije A, a mrežu je tresao u 19. i 47. minutu prvog poluvremena. Prethodno je Kaputo sa bečle tačke u 42. izjednačio rezultat.

Oba puta Ibri, koji je stigao do sedam golova u sezoni, asistent je bio Hakan Čalhanoglu koji takođe pruža odlične partije i postao je prvi "paker" tima koji na poslednjih 10 mečeva ne zna za poraz.

Vredi pomenuti da je Sasuolo celo drugo poluvreme igrao bez isključenog Burabije, kao i da je Filip Đuričić dobio priliku od 68. minuta.