Partizan "častio" Zvezdu golom na semaforu!

≫
  • 2

Međutim, greška je ispravljena posle samo nekoliko sekundi

Zanimljiv momenat uhvatila je kamera Telegrafa na stadionu u Humskoj, neposredno pre početka drugog poluvremena večitog derbija u polufinalu Kupa između Partizana i Crvene zvezde!

Naime, iako posle prvih 45 minuta nije bilo golova, na semaforu Partizanovog stadiona stajalo je u jednom trenutku 0:1. Doduše, svega nekoliko sekundi!

Crveno-beli su, inače, postigli gol u finišu poluvremena, ali je on opravdano poništen zato što je Aleksa Vukanović bio u ofsajdu.

Prethodno je El Fardu Ben pogodio stativu iz slobodnjaka, nakon što je nekoliko trenutaka ranije Zvezda tražila crveni karton za Vladimira Stojkovića.

Podsetimo, kapiten Partizana je faulirao Vukanovića van kaznenog prostora tokom kontranapada crveno-belih, ali mu je Novak Simović dao žuti karton.

Pogledajte taj detalj, uz napomenu da je Partizan u 57. minutu poveo sa 1:0 golom Natha.