Bivši igrač Zvezde dao gol Sportingu: Nije sačekao da lopta padne, usledio je neodbranjiv volej

≫
  • 2

Treći pogodak Račića u Primeiri

Uroš Račić Printskrin: streamable.com

Odlazak Uroša Račića u portugalski Famalisao na pozajmicu ispostavio se kao pun pogodak za srpskog vezistu!

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde postigao je svoj treći gol u šampionatu, ovoga puta protiv Sportinga na samom otvaranju meča 23. kola.

Račić je odapeo desnicom u 5. minutu i doveo svoj tim u vošstvo koje je duplirano tri minuta kasnije. Gosti su u finišu poluvremena smanjili rezultat na 2:1, ali je konačan rezultat glasio 3:1.

Podsetimo i to da je Račić prethodno davao golove Moreirenseu i Setubalu, a u nastavku možete videti ovaj protiv Sportinga: