Jedan Srbin strelac, druga dvojica debitovala za Olimpijakos!

≫
  • 2

Lazar Ranđelović pogodio na gostovanju Kalmati, a prve minute u dresu crveno-belih upisali svetozar Marković i Kristijan Belić

Fudbaleri Olimpijakosa plasirali su se u četvrtfinale nacionalnog Kupa, ekipa iz Pireja slavila je na gostovanaju Kalamati 2:0, uz gol bivšeg ofanzivca niškog Radničkog Lazara Ranđelovića

Mladi reprezentativac Srbije mrežu rivala pogodio je već u 6. minutu, pokazao je u toj situaciji koliko umeda bude vešt, pošto je dočekao loptu u kaznenom prostoru i iz okreta je "spakovao" u mrežu Kalamate.

Brzim vođstvom Olimpijakos je sebi obezbedio miran nastavak, a vođstvo je duplirao Hristodolopulos u povoju drugog poluvremena, tada već rešio dileme oko pobednika.

Važan je ovo bio meč i za još dvojicu srpskih fudbalera, doskorašnjeg defanzivca Partizana Svetozara Markovića i nekadašnjeg juniora OFK Beograda Kristijana Belića.

Obojica su upisala debi u crveno-belom dresu, trener gostiju Pedro Martins ukazao im je priliku u drugom poluvremenu.