Everton smenio trenera, vraća se legenda kluba?
Portugalski stručnjak Marko Silva i zvanično je dobio otkaz u Evertonu, objavljeno je na sajtu pomenutog kluba!
Silva je bez posla ostao posle 15 meseci u klubu, a presudio mu je poraz od Liverpula u derbiju Mersisajda od 5:2. Poraz koji je Karamele gurnuo u zonu ispadanja.
Dankan Ferguson će privremeno voditi klub koji u sledećem kolu čeka Čelsi, dok narednog vikenda gostuju Mančester junajtedu.
Za taj susret na Old Trafordu postoji mogućnost da ga sa klupe Evertona vodi legenda kluba - Dejvid Mojes, čovek koji je nalsedio Aleksa Fergusona na klupi Đavola.
Zanimljivo, Mojes je Everton vodio od 2002. do 2013. godine, a Karamele su u poslednjih pet godina potrošile 220 miliona evra na pojačanja.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
BralE
Eto odma‘ i Felinija nazad! Zivi bili pa vidjeli!
Podelite komentar