Bajern se ne šali: Bavarci gubili, pa strpali 6 golova u mrežu Majnca! (VIDEO)

≫
  • 3

Tim iz Minhena upisao je drugu pobedu u prvenstvu

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su sa 6:1 ekipu Majnca u 3. kolu Bundeslige, iak osu gubili sa 1:0.

Loš početak meča na Alianc areni koštao je Bajern pogotka već u 6. minutu kada je Boetius zatresao mrežu glaovm posle odličnog centaršuta Pjera-Gabrijela.

Ovaj pogodak trgao je domaći tim koji je do poluvremena golovima Pavarda i Alabe  potpuno preokrenuo rezultat.

U nastavku Bavarci su nastavili u istom ritmu pogađali su redom Perišić, Koman, Levandovski i Dejvis za ubedljiv trijumf i drugu pobedu u prvenstvu.

Da podsetimo, Bajern Minhen u grupi Lige šampiona igraće zajedno sa Crvenom zvezdom, Totenhemom i Olimpijakosom, a prvi meč sa crveno-belima igra se na Alianc areni u Minhenu 18. septembra.

U ostalim utakmicama Šalke je ubedljivo slavio protiv herte sa 3:0, Leverkuzen i Hofenhajm odigrali su bez golova, dok je Keln pobedio Frajburg na gostovanju sa 2:1.