Kaslijas se javio iz bolnice posle srčanog napada, a okačio je i fotku na Tviteru (FOTO)

 ≫ 
  • 0

Španski golman Iker Kasiljas javio se iz bolnice u Portu, gde je primljen tokom dana zbog srčanog udara!

Golmanu ovog portugalskog tima pozlilo je u sreduna treningu, ali se nalazi van životne opasnosti.

- Dobro sam - prenela je ''Marka'' njegove reči koje je putem telefona uputio porodici i prijateljima.

Inače, veliki broj sportista se oglasio tokom dana i pružio podršku legendi Reala. A upravo je ''kraljevski klub'' imao nešto opširnije saopštenje kao vid podrške Kasiljasu.

- Kasiljas nas je kroz svoju profesionalnu karijeru naučio kako da preskočimo najneverojatnije izazove da bismo povećali slavu našeg kluba. To nas je naučilo da se odustajanje ne uklapa u našu filozofiju života i pokazalo nam je bezbroj puta kako da budemo jači što je izazov teži. Real Madrid želi videti svog večnog kapitena zdravog što je pre i šaljemo mu svu hrabost ovog sveta - stoji u poruci.

(Telegraf.rs)

Video: Ulični svirač izazvao delirijum u Bolonji kad su Grobari čuli njegovu pesmu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA