Šta će pisati u dopunskom izveštaju delegata meča Vojvodina - Partizan? Strepe i jedni i drugi, u prijavi notirane dve ''anomalije''
Dopunski izveštaj delegata sa utakmice poslednjeg -30. kola - regularnog dela Superlige Srbije, između Vojvodine i Partizana (3:2), stiže u toku dana na adresu Zajednice Supelige, ali i pred Disciplinsku komisiju.
Na osnovu toga će biti određene sankcije i za beogradski i za novosadski klub.
U prijavi koju je sačinio delegat Predrag Ratković iz Pančeva notirane su dve “anomalije” – prekid meča u 61. minutu (u trajanju od 13 minuta) i to zbog uvredljivih pesmana na nacinalnoj osnovi, u režiji gostujućih pristalica, kao i prijava protiv domaćina Vojvodine, čiji fudbaleri su se dva puta oglušili da izađu na teren, pa je početak utakmice kasnio pet minuta i time je ugrožena regularnost.
- Danas ćemo dobiti izveštaj delegata Ratkovića, koji je veoma iskusan i pouzdan. Na osnovu tog izveštaja će Disciplinska komisija utvrditi da li su i u kojoj meri prekršena pravila takmičenja i odrediti eventualne sankcije – kaže direktor Superlige i Prve lige Srbije Vladimir Bulatović.
Podsetimo, Bulatović je nešto ranije za Telegraf potvrdio tačan termin 160. večitog derbija, ali su i rano ujutru izašle njegove izjave o regularnosti meča u Novom Sadu.
(Z. I.)
Video: Najjači čovek sveta za Telegraf posle epske pobede: "Mislio sam da će ovo da traje osam minuta"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
NAMESTALJKA
Kasnjenje pa onda prekid utakmice da bi bio prekid i doznali rezultati ostalih utakmica.Kakva sramna rezija.
Podelite komentar
Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽
После толико тога што гробари раде(туку се између себе, пале и ломе инвентар на Мари, певају такву песму да 20 мин буде прекид), као и још мноооого чињеница, најбоље да опет не буду кажњени као и обично. Или са неком мизерном казном. Докле ћете их бре више штитити?
Podelite komentar
Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽
У ствари, не кажњавајте гробаре. Кажњени су што нам гледају у леђа и на -30 су, а у лице гледају своју управу.. а нзн шта имају против њих, организују им шетње, биоскопе, слушају Његошеве цитате...😂😂😂
Podelite komentar