Aguero promašio prazan gol, Gvardiola se u neverici uhvatio za glavu i bacio na zemlju (VIDEO)

Zaista nemoguć promašaj, ali za njime neće žaliti

• 0

Ako postoji katastrofalan promašaj koji se zaboravi u roku od 45 minuta, to je onaj koji se desio jednom od najboljih ofanzivaca na svetu - Serhiju Agueru i to protiv Čelsija. Mančester siti je golom Rahima Sterlinga već od četvrtog minuta vodio 1:0, a samo četiri minuta kasnije, imao je novu idealnu šansu.

Aguero je bio malo iskosa, sam ispred gola sa tri, četiri metra i promašio je! Uhvatio se za glavu, ali je reakcija menadžera Sitija Pepa Gvardiole potpuno urnebesna. Španac se uhvatio za glavu svestan da boljih prilika neće biti mnogo i pao je na zemlju u neverici.

Argentinac nije morao dugo da brine jer je već u 13. minutu postigao spektakularan pogodak. Ako i nije mogao da ubaci loptu u mrežu sa nekoliko metara, nije mu bio problem da to uradi sa dvadesetak. Do poluvremena je potom postigao još jedan, a da nije bilo promašaja, do poluvremena bi upisao het-trik.