Juventus je vladar Apenina, Milan pao u finišu (VIDEO)

≫
  • 3

Stara dama demonstrirala klasu pred dolazak Reala

Fudbaleri Juventusa pobedili su Milan sa 3:1 u derbviju 30. kola Serije A, a time su i pobegli Napoliju na četiri boda više. Napolitanci su uzeli samo bod Sasuolu i polako gubi trku za titulu. Dibala je doneo vođstvo Juventusu već u 8. minutu, ali je posle 20 minuta izjednačio Bonući. Igralo se veoma otvoreno, a delovalo je da Rosoneri mogu i do iznenađenja u Torinu.

Međutim, aktuelni šampion je pokazao ko je vladar Apenina i u finišu slomio otpot gostiju. Kadardo je u 79. povisio na 2:1, a konačan rezultat postavio je Kedira u 87. minutu.

Serija A - 30. kolo

Bolonja - Roma 1:1

(Pulgar 18 - Džeko 76)

Atalanta - Udineze 2:0

(Petanja 68, Masijelo 74)

Kaljari - Torino 0:4

(Falke 61, Ljajić 65, Ansaldi 79, Obi 89)

Lacio - Benevento 6:2

(Imobile 19, 68, Kaisedo 60, De Fraj 66, Leiva 83, Luis Alberto 90+1 penal - Kataldi 23, Giljerme 51)