Jel znate vi šta je to fudbal? Pa, to, kad Barsa do 87. minuta gubi sa 2:0!

≫

Za samo dva minuta Katalonci su preko Suareza i Mesija stigli do remija

• Žarkov Dragan

1. april 2018 | 11:38

Ja sam mislio da to postoji samo kod nas kada Partizan od izgubljene utakmice u 95 minutu da go za remi.Ipak ima mućke i kod drugih a ne samo kod nas.

• Sibin

1. april 2018 | 00:54

To je sve samo nije fudbal!!!

• 1. april 2018 | 08:59

Gale RTS

@Sibin

Kako je perfidno namešteno ! Kladionice trljaju ruke !

• SDG-BG

1. april 2018 | 00:42

NEBINO STO SU IZVUKLI BOD SEVILJ SE IGRALA I POTPUNO NADIGRALA ODRZALA LEKCIJU U SVIM SEGMENTIMA IGRE LOSOJ BARSI!!!!

• Звезда *(€$&®£©±¥[])¥¥

1. april 2018 | 00:04

Знамо шта је то фудбал. Кад гробари губе до 85 мин.и судија истера два играча Младости, плус продужи утакмицу да би некако победили.

• 1. april 2018 | 00:28

NA NOVOJ ADRESI

@Звезда *(€$&®£©±¥[])¥¥

Ili kada ZVEZDA ne moze da pridje golu i sudija ne vidi gol aut sa tribina...mozda je to bolje ne znam

• 1. april 2018 | 00:39

Srećko

Ne, nego kada Zvezda da OFK-i 4 komada za 17 min...

• 1. april 2018 | 08:58

D.M.

Sine leči se ! Ti u svemu oko sebe vidiš Partizan , i tolika količina mržnje nije normalna . Počni da se baviš nekim lepim stvarima , i probaj bar malo da uživaš u životu .

• Miloje Bubanja

31. mart 2018 | 23:43

rezultatski to je fudbal,ali ne moze samo jedna ista ekipa uvek da se izvlaci na ovakav njima svojstven nacin.. nije realno.. pare su pare.a fudbal je varanje ociju gledalaca

• Milan

31. mart 2018 | 23:30

I šta vozi Batistuta? Yugo Crni kabrio Ja mu lično dovezao iz Kragujevca😀

• Milan

31. mart 2018 | 23:28

Sta ste htjeli reci, pustili Sevilju da vodi do 87 minuta pa za tri minuta se potrudili da izvuku nerijeseno.

• Crno beli

31. mart 2018 | 23:21

Bravo za naslov. Cuveni citat legendarnog poznavaoca fudbala BURGIJE! ZIVEO ISTVIČ

31. mart 2018 | 22:57

kako ta barcelona gubi sa 5:0 ispada i onda u 135 min ne da gol a u onih 45 da 6 i prodje dalje.. cudni su putevi gospodnji ili je novac velika moc i jos vece oruzje danasnjeg sporta