Ljajić dao gol za Torino, Lacio brojao do 6, kiks Rome i Napolija (VIDEO)

• 5

Reprezentativac Srbije pogodio mrežu Kaljarija u 65. minutu, samo 11 minuta nakon što je ušao u igru

Za srpske reprezentativce vikend je sjajno počeo! Nakon što je Luka Milivojević postigao gol za Kristal Palas u Premijer ligi, i Adem Ljajić bio je strelac za Torino u Seriji A.

Ljajić je pogodio u 65. minutu meča protiv Kaljarija na asistenciju Jaga Faleka. Upravo je pomenuti igrač prvi načeo mrežu domaćina samo četiri minuta ranije.

Torino je, na kraju, ubedljivo slavio rezultatom 4:0, a golove su dali Ansaldi i Obi.

Lacio je ostvario najubedljiviji trijumf u ovom 30. kolu Serije A.

Benevento je stradao u Rimu, iako je vodio sa 2.1 na početku drugog poluvremena. Ipak, gosti su već u 7. minutu ostali bez isključenog golmana Puđionija.

Imobile je dao dva, Kaseido, De Fraj, Leiva i Alberto po jedan.

Sergej Milinković Savić je igrao poslednjih 15 minuta, dok je Basta bio na klupi.

Inter je sa 3:0 savladao Veronu. Dvostruki strelac je bio Ikardi, a Perišić je takođe dao gol.

Inter se na taj način približio Romi koja je odigrala 1:1 u Bolonji.

Napoli je možda izgubio i krucijalne bodove u borbi za titulu. Ispromašivali su se Napolitanci protiv Sasuola i na kraju mogu da budu zadovoljni bodom - 1:1.

Politano je u 22. doveo domaćin au vođstvo, da bi Rogerio u 80. postigao autogol. Tragičar je Insinje, koji je promašio tri zicera.

Serija A - 30. kolo

Bolonja - Roma 1:1

(Pulgar 18 - Džeko 76)

Atalanta - Udineze 2:0

(Petanja 68, Masijelo 74)

Kaljari - Torino 0:4

(Falke 61, Ljajić 65, Ansaldi 79, Obi 89)

Lacio - Benevento 6:2

(Imobile 19, 68, Kaisedo 60, De Fraj 66, Leiva 83, Luis Alberto 90+1 penal - Kataldi 23, Giljerme 51)