≫

Srnićev brat se zapitao: Zašto Slavoljub ne dobija pravu šansu, a toliko je dao Zvezdi? (VIDEO)

≫

Bivši omladinac Zvezde nezadovoljan situacijom

• NEBOJSA

23. februar 2018 | 13:07

Srnic , jeste veliki borac ali nama potreban igrac na njegovoj poziciji koji ce kad udje u gol sansu da bude to rutina a ne primasaj. On jeste dva gola kljucna u LE , ali se izmasio u dimacij ligi .Partizan moze da se zahvali Srnicu sto ne zaostaje za C.Zvezdom 12-15 bodova. Ne treba napadati Milojevica on je dao sansu boljem a to je Ben .

• bog otac

23. februar 2018 | 12:54

Delimocno je u pravu brat,i ako je u padu forme zasluzio je vecu minutazu

• Pera Poštar

23. februar 2018 | 09:55

Donald KAPITEN ? Taj je odigro 4 utakmice kako treba od kad je došao u Zvezdu. Sve ostale ne zaslužuju da se komentarišu.

• Nikola

22. februar 2018 | 21:28

Tog Donalda razume samo onaj zbog koga mora da igra.

• Radan

22. februar 2018 | 21:07

Delija jesam ali Srnic ne zasluzuje vecu minutazu,neznam sta njegov brat to vidi i ko je on sada ta tako razara odnose u klubu.

• djar

22. februar 2018 | 21:06

Jel to bese onaj sto je htio u paketu sa burazem da dodje u Zvezdu na konto toga sto mu je brat, a ne po igrackom kvalitetu? A sad pametuje o tome ko je zasluzio. Igrao je Ben umesto njega i po meni jedino imao kvalitet sinoc na terenu od nasih igraca, jedini da primi loptu, zadrzi, okrene se ali ne moze sam medju 3-4 njihova. Sinoc je Miloje tako odlucio, drugi put ce drugacije ali taj trener je i tebe trenirao i od tvog brata naparavio igraca. I odlicno rasporedjuje minutazu svima. Donald je odigrao lose ali sad se za jednu noc zaboravi sve sto je uradio. Ne znam pricu unutar kluba ali ako je Donald odbio ugovor ili sad zimus da ode, samo da bi otisao besplatno na leto, onda klupa i uigravati ekipu bez njega.

• 22. februar 2018 | 22:54

Alessandro

@djar

Au brate, da li smo gledali istu tekmu! Pa Ben je bio ubedljivo najgori na meču! Prvo poluvreme se tražio (izgubio loptu u našem šesnaestercu, nije primio jednu loptu i prosledio), a kad se u drugom sredio šutnuo je toliko traljavo da je mene sramota njegovog šuta! A Miloje legenda, primaš gol i znaš da nema produžetka a čuvaš, iskusno, igrače do 88-og minuta i onda ubacuješ 2 sveža igrača, veliš da ih stisnemo zadnja 4 minuta!!!

• 23. februar 2018 | 02:10

SS

@djar

Videli smo tvog BENA šta zna, ono što je promašio bi dalo i dete od sedam godina! Srnić definitvno falio u Moskvi! A Pešić obična balerina, u prvenstvu kao daje po tri gola a u evropi ne može da šutne na gol.

• 23. februar 2018 | 10:00

Pera Poštar

@djar

A šta je to Donald dosad uradio .Vise je lopti izgubio i podelio pogrešni pasova nego ceo tim Dao dva tri gola i to je to i on kapiten .

22. februar 2018 | 18:46

Brale, Srbija je ovo.. Pa i Muslina smenise, a odveo nas na Svetsko prvenstvo.. STA se cudis..

• Nikola

22. februar 2018 | 18:45

100% je tako,donald sto pre iz zvezde.

• VeljaCZV

22. februar 2018 | 18:44

Donald je zaslužio kapitensku traku, ali je stvarno lepo rekao.

22. februar 2018 | 18:39

U pravu je skroz!!! Posle zavrsene Evrope Taleka i Donalda na klupu ili mozda ni na klupu !!!

• Zelmin

Totalno ispravno...

• Vlado

22. februar 2018 | 18:37

Majstore kad budes trener onda nek ti brat igra svih 90 min.Prozivas trenutno najboljeg trenera na balkanu i kapitena generacije koja je ispisala istoriju.Sram te bilo...

• Ivan

22. februar 2018 | 18:33

Koliko mi obicni navijaci nemamo pojma sta se desava u nasim voljenim klubovima.Sve se u pare pretvorilo,i kako napuniti dzepove.Sve sam utakmice pratio na marakani,od danas vise necu podsetiti taj stadion dok se uprava ne promeni!