Sve što može Partizan, može i Jang Bojs: Rival crno-belih "trojkom" najavio okršaj sa srpskim prvakom (VIDEO)

≫
  • 4

Prvi protivnik crno-belih u ligi Evrope ubedljiv pred duel sa Beograđanima, Kamerunac Nsame dvostruki strelac

Na "trojku" Partizana protiv Mladosti iz Lučana u Superligi, švajcarski Jang Bojs odgovorio je istom merom.

U okviru sedmog kola švajcarskog šampionata prvak države je na svom trenu (veštačkom) lako savladao Lugano rezultatom 3:0 i time preuzeo čelo ispred Ciriha sa bodom više.

Ujedno, bila je ovo odlična uvertira ekipe iz Berna pred očetak Lige Evrope i meča sa Partizanom koji se igra na istom mestu u četvrtak.

Za domaći sastav od početka je igrao srpski internacionalac Miralem Sulejmani posle čijeg je kornera i gužve u petercu Kamerunac Žan Pjer Nsame doveo Jang Bojs do prednosti.

U drugom poluvremenu mreža gostiju tresla se još dva puta.

Najpre je fudbaler iz Obale Slonovače Rožer Klaver Đapone Asale duplirao vođstvo (66. minut), da bi samo koji minut kasnije Nsame novim golom stavio tačku na goleadu domaćeg tima.

Lugano posle sedam kola ima dve pobede, dva remija i tri poraza.

Nema sumnje, ekipa iz Berna je u odličnoj formi pred sudar sa Partizanom.