Bravo MIlice! Srebrna medalja za srpsku bokserku na EP u Sarajevu

S. P.

Izvanredan uspeh naše juniorke.

• 0
Bokserske rukavice Foto: Shutterstock/Vasilev Evgenii

Srpska bokserka Milica Pantelić osvojila je srebro na Evropskom prvenstvu za juniore u Sarajevu, izgubivši u finalu od Ruskinje Jekaterine Nesvetajeve.

Pre finala, Milica je savladala predstavnice Litvanije, Rumunije i Poljske.

Srbija se može pohvaliti sa ukupno 10 medalja na ovom prvenstvu, uključujući bronzana odličja koje su osvojili Pavle Popović, Filip Stanojević, Vuk Berklović, Nikola Bogatinoski, Petar Sandić, Vasilije Đurđević, Dunja Vuksić, Anđelina Miletić i Sonja Vukšić.

Na takmičenju su učestvovala 17 srpskih predstavnika, među ukupno 370 učesnika iz 28 zemalja.