Dirljiv potez Reala pred start meča s Partizanom: Kraljevski klub odao počast ubijenim đacima
Košarkaši Partizana i Real Madrida vode borbu u plej-ofu Evrolige, a meč protiče u senci strašne tragedije na Vračaru, gde je 13-godišnjak ubio osam đaka i čuvara OŠ Vladislav Ribnikar.
Pre meča su igrači Partizana izašli na teren u majicama sa natpisom OŠ Vojislav Ribnikar, koje su bile potpuno crne, a iste majice obukli su i igrači Real Madrida, što je potez koji su pozdravili i navijači Partizana u Areni, ali i čitava javnost u Srbiji.
I sami igrači Reala i trener su pred meč odali počast žrtvama u svojim izjavama ili kroz objave na društvenim mrežama.
Predstavljanje igrača pred meč pic.twitter.com/hWKQSgm7Qm— Čendler (@CendlerBing) May 4, 2023
(Telegraf.rs)
Video: Ispred Arene navijači u suzama pale sveće i ostavljaju cveće: Tužne scene zbog užasnog masakra
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.