Avramović gestom oduševio Lesorovu ženu: "Hajde da..."

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaši Partizana pobedom su stavili tačku na ovu sezonu u Evroligi, savladavši ekipu Valensije sa 77:76 u poslednjem, 37. kolu.

Iako ovaj meč nije imao rezultatski značaj, crno-beli su bili raspoloženi, te su bez većih problema slomili otpor Valensije.

Jedan od istaknutijih u dresu Partizana, bio je i Aleksa Avramović, koji je meč završio sa 10 poena, a upravo Aleksa bio je u centru pažnje i nakon susreta, i to zajedno sa suprugom Matijasa Lesora, koja je posmatrala ova meč.

Naime, Avramović i Lesorova izabranica sreli su se na izlazu, a Aleksa ju je tom prilikom oduševio gestom.

- Hajde da napravimo fotografiju i pošaljemo Matijasu - rekao je Avramović, te se i fotkao sa Matijasovom suprugom, koja je sve to ispratila osmehom, dok je u naručju držala naslednika.

Kako je to izgledalo, možete videti ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Delije iz Nemačke poslale poruku za Kosovo: Zastave 'Nema predaje' i pesme grme Minhenom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA