≫

Da li je Srbija oštećena za penal? Mitrović je evidentno povučen za dres, ali poziva iz VAR sobe nije bilo!

25. jun 2024 | 23:47

Jeste CIA,BIA,VATIKAN,marsovci ,svi su se udruzili da ove neznalice koje igraju najgori fudbal na prvenstvu vrate kuci! Naduvenko od selektora sa vrhunskim napadacima svaku utakmicu igra na 0-0,sramotno !!!

• predrag

25. jun 2024 | 23:45

Mi smo osteceni za dzajicem i selektorom koji nezna igru u 6 evrope politika je kriva za sve

• Ogi

25. jun 2024 | 23:33

Svirao bi ovo za druge ekipe 100% ali nije mi zao. Nismk ni zasluzili prolaz

• Sasa

25. jun 2024 | 23:20

Srbija je ostecena jedino za deset minuta koje nam je ukrao mitrovic svojim valjanjem

• Mile

25. jun 2024 | 23:10

Pa normalno nije penal ,pre toga Milenković odguruje Danca koji ide na loptu i nema penala a što bi ovo bio sa Mitrovićem bez lopte????

• Realan

25. jun 2024 | 23:08

Nama je uvek neko kriv, zašto nije dao gol. Protiv Slovenaca je imao 4. zicera i opet ništa. Po meni on je igrač za jedno poluvreme max.

• Gasa

Stojkovica treba za dozivotnog selektora,zasluzio je covek,ovakve rezultate nije ni murinjo svoje vremeno mogao postici, za dugo u svetu nece biti ovakvog strucnjaka.