≫

Filkrug je "zlatni džoker": Pogledajte pogodak napadača Nemačke vredan prvog mesta u grupi

L. I.

Utakmica "za infarkt" u Frankfurtu

• 1
Švajcarska - Nemačka, EURO 2024 Foto: Tanjug.rs/AP

Fudbaleri Nemačke i Švajcarske podelili su bodove u izuzetno uzbudljivom meču poslednjeg kola grupe A na Evropskom prvenstvu, a pomenuti susret završen je rezultatom 1:1.

Situcaija se po "pancere" odvijala nepovoljno od 28. minuta kada je Endoj doveo "sajdžije" u vođstvo, ali je Nagelsman načinio pravi potez kada je sa klupe u 76. minutu uveo Filkruga.

Upravo ovaj napadač je u drugom minutu nadoknade doneo svojoj selekciji izjednačenje i prvo mesto u grupi.

Krenuli su Nemci na sve ili ništa, Raum je poslao savršen centaršut u kazneni prostor, loptu je u buketu igrača zahvatio Fulkurg i savladao raspoloženog Zomera.

Pogodak Nemačke možete pogledati na snimku ispod teksta.