Sve je spremno za 5. atletski miting Serbia open! Gledajte najbolje atletičare regiona u Beogradu!
Peti međunarodni Serbian Open Indoor Meeting biće održan u četvrtak 27. februara u Atletskoj dvorani na Banjici. Našim atletičarima je zadovoljstvo da dočekuju i ugoste svoje kolege iz stranih zemalja, a među njima će biti svetski dvoranski šampion u skoku u vis, Đanmarko Tamberi.
Sve je spremno za ovu veliku manifestaciju, a kako je bilo prethodna četiri puta možete videti u videu iznad. Očekuje se nastup Ivane Španović, Asmira Kolašinca, Armina Sinančevića, Strahinje Jovančevića, Elzana Bibića, Milane Tirnanić i mnogih drugih
![Atletski Miting, Serbian Open Indoor Meeting, Atletika Atletski Miting, Serbian Open Indoor Meeting, Atletika](https://xdn.tf.rs/2019/02/21/bb0a2445-460x0.jpg)
(Telegraf.rs)
Video: Asistencija, brutalna blokada pa trojka: Jokić kao NBA Terminator
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.